Kontakt

Værsgo at kontakte os

Hvem vil du kontakte?

Kundesupport Salg Service Økonomi

Send mail

Udfyld med dine kontaktoplysninger så kontakter vi dig.

Kontakt

Tel: + 45 44 85 06 00

info.dk@sigpse.com



Besøg

Literbuen 9
2740 Skovlunde
Kort

Kundesupport

Morten Untermann

Kundesupport, Salg +45 44 85 06 02 m.untermann@sigpse.com

Moneeb Ilyas

Servicetekniker omsnøring/strækfilmning +45 44 85 06 00 m.ilyas@sigpse.com

Salg

Hans Hermansson

Regional Director Northern Europe + 46 70 6979410 h.hermansson@sigpse.com

Sven Axman

Sales Manager Sweden and Denmark / Product Manager Marking Sweden +46 8 6309967 s.axman@sigpse.com

Heinrich Hansen

Area Sales Manager +45 20 20 09 07 h.hansen@sigpse.com

Jan Vernersen

Area Sales Manager +45 29 13 74 50 j.vernersen@sigpse.com

Arne Thomsen

Area Sales Manager +45 20 20 09 06 a.thomsen@sigpse.com

Service

Alexis Brundin

Servicechef Skandinavien +46 70 6509942 a.brundin@sigpse.com

Lone Frederiksen

Kundesupport, Service +45 44 85 06 03 l.frederiksen@sigpse.com

Moneeb Ilyas

Servicetekniker omsnøring/strækfilmning +45 44 85 06 00 m.ilyas@sigpse.com

Allan Lyholm

Servicetekniker, omsnøring/strækfilmning +45 44 85 06 00 ab.lyholm@sigpse.com

Kim B Larsen

Servicetekniker, omsnøring/strækfilmning +45 44 85 06 00 k.larsen@sigpse.com

Frank Niebuhr

Projectmanagement Sales / Service, omsnøring/strækfilmning +45 44 85 06 00 f.niebuhr@sigpse.com

Økonomi

Torsten Thomsen

Controller +45 44 85 06 07 t.thomsen@sigpse.com

Gitte Jensen

Financial Assistant +45 44 85 06 06 g.jensen@sigpse.com